Skip to main content

Pon - Pia : 8:00-16:00

O nás

Spoločnosť Stork s.r.o. bola založená v roku 2019 za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (tzv. ekologických technológií) v oblasti chladenia, vetrania, vykurovania a odvlhčovania v zaujímavých cenách pre firmy, ale aj pre bežných zákazníkov. Cieľom je ponúkať produkty, ktoré prispievajú ku zvýšeniu komfortu užívateľov a navyše im zabezpečia úsporu financií (nízka spotreba energie, vysoká účinnosť) a dlhodobú spokojnosť. Každý projekt si vyžaduje individuálny prístup. Zariadenia, ktoré navrhujeme, zabezpečujú v objektoch tepelnú pohodu a komfort bývania. Je preto dôležité, aby splnili požiadavky užívateľa.
Sme členom Slovenského chladiarenskeho zväzu (SZ CHKT) a takisto držiteľom certifikátu od certifikačneho orgánu pre chladiacu a klimatizačnu techniku.
EDGE studio - nábytok z obkladu, dizajnový nábytok, moderný nábytok

Rekuperácia

Certifikát

Tepelné čerpadlá

Certifikát

Nakladanie s chladivami

Certifikát

Elektro­technik na VTZ

Certifikát

Spájkovanie

Certifikát

Dlhoročná spolupráca so SAMSUNG

Dlhoročná spolupráca
so SAMSUNG

Spoločnosť Samsung je globálna značka s mnohými high-tech, zariadeniami vysokej kvality.

V priebehu posledných niekoľkých rokov sa klimatizačné zariadenia spoločnosti Samsung stali veľkým hitom na trhu s klimatizáciami. Hlavne pre ich spoľahlivosť, vysokú technickú úroveň a v neposlednom rade pre priaznivú cenu.Samsung je značka, ktorá je synonymom posúvania hraníc. Už od roku 1969 neustále formujeme budúcnosť inovatívnymi technológiami a revolučnými myšlienkami. Klimatizácie značky Samsung bývajú vybavené mnohými skvelými funkciami, ako je napríklad funkcia na ovládanie klimatizácie cez WiFi. Táto funkcia vám umožňuje ovládať klimatizáciu pomocou vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Stačí si len stiahnuť a nastaviť aplikáciu pre ovládanie klimatizácie. Samozrejme podmienkou je, že máte vo svojom dome bezdrôtové pripojenie WiFi. Je to veľmi užitočná funkcia. Môžete sedieť na pohovke v obývačke a nastaviť jednotku v spálni chvíľu pred tým, ako idete spať. Alebo môžete zmeniť nastavenie teploty v obývacej izbe, keď sa prebudíte, aby ste mohli vojsť do vyhriatej či vychladenej miestnosti. Keďže všetky splitové systémy potrebujú niekoľko minút, kým začnú fúkať teplý alebo studený vzduch. Nastavte teplotu v miestnosti v predstihu, alebo naprogramujte pomocou WiFi pripojenia časovač, ktorý upraví teplotu vo vašej domácnosti automaticky podľa vašeho denného režimu. U užívateľov, ktorí odchádzajú z práce v rôznych časoch je obľúbenou možnosť zapnutia klimatizácie pri odchode z práce. Samsung ako jediná značka používa technológiu windfree. Technológia Wind-Free™ funguje tak dobre, že si ju možno ani nevšimnete. Po dosiahnutí požadovanej teploty systém distribuuje upravený vzduch rovnomerne a bez nepríjemných nárazov studeného vzduchu.(zbohom studený prievan) čo je technologia windfree? Systém klimatizácie s technológiou Wind-Free ™ od spoločnosti Samsung využíva 21 000 mikro-otvorov na jemné, rovnomerné rozptýlenie vzduchu po celej miestnosti, pričom zachováva príjemnú úroveň chladenia bez akéhokoľvek prievanu. Systém klimatizácie s technológiou Wind-Free ™ od spoločnosti Samsung využíva režim 2-krokového chladenia, ktorý sa automaticky prepína. V režime rýchleho chladenia sa rýchlo dosiahne požadovaná teplota a následne sa udržiava v režime chladenia Wind-Free. Spokojný spánok-Nový režim ničím nerušeného spánku systému s technológiou Wind-Free™ vytvára ideálnu klímu vo vašej spálni, vďaka ktorej môžete dobre spať s vedomím, že vám počas noci nebudete zima a ráno sa nezobudíte uzimení.

SPOLUPRACUJEME
S MNOŽSTVOM POPREDNÝCH ZNAČIEK

PO DOHODE VIEME ZABEZPEČIŤ AJ ZARIADENIA OD INÝCH VÝROBCOV, KONTAKTUJTE NÁS.